Victoria & Vincent morsiuspuku Lotta, koko 42, nyt -20%
869,00 € 695,00 € sis. alv.
Victoria & Vincent morsiuspuku Lotta, ivory/nude, koko 42, tämä kappale myydään nyt 20% alennuksella!
Katso video tästä
Victoria & Vincent morsiuspuku Lotta, koko 42, väri ivory/nude.
Tilattavissa jälkitoimituksena koot 30 – 50. Värit ivory/nude, ivory/ivory tai white/white. Helman saa valmiiksi pidempänä tai lyhyempänä. Laahuksen saa valmiiksi pidempänä tai lyhyempänä. Nämä valmistajan toteuttamat muutokset on hinnoiteltu erikseen. Tiedustelut Juhlavasta. Toimitusaika 100 päivää. Myös pikatilaus (6 – 8 viikkoa).
Muokkaukset morsiuspukuusi saat teetettyä Juhlavassa.
Puvun tilaaminen on ostopäätös. Ennen ostopäätöksen tekemistä edellytämme henkilökohtaista käyntiä kivijalkaliikkeessämme. Varaa oma sovitusaikasi.. Kun tilaamme puolestasi valmistajalta puvun, laskutamme siitä ennakkomaksua 40% ennen tilaamista ja loput 60% viimeistään hetkellä kun tulet noutamaan pukuasi. Tilatulla puvulla ei ole vaihto- eikä palautusoikeutta.
Victoria & Vincent on siis SE suomalainen morsiuspukumerkki, jonka tavoitteena on tuoda korkealaatuisimmat hääpuvut edullisempaan hintaluokkaan. Ja ovat aika hyvin siinä onnistuneet.